KONSULTACJE ONLINE

Poniżej znajdą Państwo adresy e-mail
do poszczególnych nauczycielek w grupach.

 

GRUPA I:

  • mgr Agnieszka Próchnicka – aprochnicka@p48.lublin.eu
  • mgr Jadwiga Małek – jmalek@p48.lublin.eu
  • mgr Jadwiga Puła – jpula@p48.lublin.eu

GRUPA II:

  • mgr Agnieszka Wiśniowska – awisniowska@p48.lublin.eu
  • mgr Jadwiga Puła – jpula@p48.lublin.eu

GRUPA III:

  • mgr Magdalena Deryła – mderyla@p48.lublin.eu
  • mgr Jadwiga Puła – jpula@p48.lublin.eu

GRUPA IV:

  • mgr Katarzyna Trykacz – ktrykacz@p48.lublin.eu
  • mgr Aneta Rynkiewicz – arynkiewicz@p48.lublin.eu

GRUPA V:

  • mgr Krystyna Koszko – kkoszko@p48.lublin.eu
  • mgr Aneta Rynkiewicz – arynkiewicz@p48.lublin.eu

GRUPA VI:

  • mgr Aleksandra Sikorzyńska – asikorzynska@p48.lublin.eu
  • mgr Magdalena Mrozińska – mmrozinska@p48.lublin.eu

GRUPA VII:

  • mgr Anna Najda – anajda@p48.lublin.eu
  • mgr Katarzyna Michalska – kmichalska@p48.lublin.eu

GRUPA VIII: 

  • mgr Joanna Monikowska – jmonikowska@p48.lublin.eu
  • mgr Bogusława Sadowska – bsadowska@p48.lublin.eu

J.ANGIELSKI – mgr Monika Maleszyk – mmaleszyk@p48.lublin.eu

RELIGIA – mgr Karolina Kołodziej – kkolodziej@p48.lublin.eu

LOGOPEDIA –  mgr Anna Iwaniak – aiwaniak@p48.lublin.eu

Znalezione obrazy dla zapytania: email grafika